ciernenabielom.sk

process
Júlová akcia - zľava 20% pre objednávky na OSOBNÝ ODBER - viac info TU

Zoznamy ...


Knihy, poštovné zdarma

Facebook Čierne na Bielom Instagram Čierne na BielomObchodné podmienky

Stav kníh

Ručíme za stav zodpovedajúci popisu danej knihy, ktorý sa nachádza pri každej knihe. Pri sťažnosti na poškodenie knihy – ktoré bolo pri knihe uvedené sa reklamácia neprijíma.

Reklamácia je platná, ak pri knihe bol uvedený zachovalý stav a napriek tomu je kniha poškodená.

Pri knihách nieje uvedené, či obsahujú ex libris, venovanie, podpis majiteľa – na požiadanie je možné kupujúceho informovať o venovaniach (a podobne) v konkrétnych knihách.

Majte na pamäti, že knihy nie sú nové, sú používané predošlými majiteľmi.

 

Poštovné

 

a) Osobný odber: Príde vám automatický potvrdzujúci mail. Poskytneme vám presnú adresu, mapku a informácie, kde v Trenčíne si môžete knihy prevziať. ( Trenčín, Opatovská 156 ).

b) Dobierka ( zaslanie slovenskou poštou ) : Príde vám automatický potvrdzujúci mail. Knihy odošleme poštou na vašu adresu (zväčša na druhý deň od objednania) a cenu poštovného prirátame k celkovej sume dobierky.

Ceny poštovného pri dobierke: (balné si neúčtujeme nikdy)

List od 0kg do 0.5 kg = 3,30€
List od 0.5kg do 1 kg = 4€
List od 1kg do 2 kg = 4,9€
Balík od 2kg do 5 kg = 5,2€ (Na poštu 4.30€)
Balík od 5kg do 10 kg = 6.2€ (Na poštu 5.30€)

Pri nákupe nad 33€ je poštovné automaticky zdarma

c) Platba na účet ( zaslanie slovenskou poštou ): Príde vám automatický potvrdzujúci mail. Mail s údajmi k platbe vám pošleme, keď spracujeme objednávku – vyhľadáme knihy, ktoré ste si objednali, odvážime ich a podľa váhy sa určí poštovné. Knihy zašleme po prijatí sumy na účet. Splatnosť je 10 dní, potom objednávku stornujeme.

Ceny poštovného pri platbe na účet: (balné si neúčtujeme nikdy)

List od 0kg do 0.5 kg = 1.30€
List od 0.5kg do 1 kg = 2€
List od 1kg do 2 kg = 2.90€ 
Balík od 1kg do 5 kg = 4€ (Na poštu 3,10€)
Balík od 5kg do 10 kg = 5€ (Na poštu 4,10€)

Pri nákupe nad 33€ je poštovné automaticky zdarma

 

d) Zaslanie zásielkovňou / packetou na výdajné miesto - (2x týždenne - v pondelok a vo štvrtok) platba na účet: Príde vám automatický potvrdzujúci mail. Mail s údajmi k platbe vám pošleme, keď spracujeme objednávku – vyhľadáme knihy, ktoré ste si objednali, odvážime ich a podľa váhy sa určí poštovné. Knihy zašleme po prijatí sumy na účet najbližší pondelok po prijatí platby. 

Od 0 - 5 kg - 1,70€

od 5 - 10 kg - 4€

 

e) Zaslanie zásielkovňou / packetou na výdajné miesto (2x týždenne - v pondelok a vo štvrtok) - dobierka: Príde vám automatický potvrdzujúci mail. Knihy odošleme packetou na vami vybrané miesto najbližší pondelok a cenu poštovného prirátame k celkovej sume dobierky.

 Od 0 - 5 kg - 2,20€

od 5 - 10 kg - 4,50€

 

Dodanie do Českej republiky : 

 

 

Dodanie do Českej republiky : 

 

Ceny poštovného pri zaslaní do ČR, kam  posielame Zásielkovňou (2x týždenne - v pondelok a vo štvrtok): (balné si neúčtujeme nikdy)

Pri nákupe nad 33 € je poštovné v ČR zdarma, v prípade, že využijete jeden z dvoch termínov zasielania cez Zásielkovňu v mesiaci.

 Do 5kg = 2,6€

Od 5 do 10kg = 5€

 

d) Dodanie do zahraničia:

Ceny poštovného pri zaslaní do zahraničia (inde ako do ČR) vám zašleme po vašej objednávke, podľa váhy objednaných kníh a podľa krajiny, kde sa nachádzate. Do zahraničia nie je poštovné zdarma ani pri nákupe nad 33€. Pri platbe zo zahraničia vám zašleme IBAN.

Dodanie

Neručíme za bezproblémové a rýchle dodanie v prípade, že kupujúci uviedol zlú adresu, a neručíme za problémy a neskoré dodanie spôsobené dodávateľskou službou. Bežne zasielame objednané knihy na druhý deň od objednania. Do Českej republiky zasielame zaplatené objednávky z Českej pošty vždy posledný pracovný deň v mesiaci.

Splatnosť a osobný odber

Splatnosť objednávky hradenej na účet je 10 dní, potom objednávku stornujeme.

Pri objednávke na osobný odber držíme knihy 10 dní, potom objednávku stornujeme (ak nie je dohodnuté inak).

Osobné údaje

Odoslaním údajov pri objednávke súhlasíte s prípadným použitím vašej mailovej adresy za účelom oznamu od antikvariátu Čierne na bielom. Vaše údaje nebudú nikdy poskytnuté tretej strane. V prípade nesúhlasu Váš mail vyradíme zo zoznamu. Oznámenia však posielame len veľmi zriedka.

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku – neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára, ktorý nájdete v kontaktoch, alebo použite e-mail ciernenabielom@gmail.com

▪ PODPORA

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou pomocou formulára alebo na telefónnom čísle:
+421 918 656 488

Antikvariát Čierne na Bielom
 

© 2022 ČIERNE NA BIELOM

web by niw.sk

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu súhlasíte s ich používaním. Viac info Ďalšie informácie