Čierne Na Bielom

Výkup kníh

Ak máte nejaké knižky, ktoré by ste nám chceli predať prosím zašlite nám ich zoznam na email ciernenabielom@gmail.com. V zozname stačí uviesť meno autora, názov knihy a opis prípadných poškodení ( najlepšie aj Váš návrh cien ). Nesmiete sa hnevať keď si vyberieme málo, alebo nič. Musíme myslieť ekonomicky, aby sme ako antikvariát prežili a nemôžme nakupovať knihy, ktorých máme veľa a nepredávajú sa. V emaily prosím uveďte v akom meste sa knihy nachádzajú.

Darovanie kníh

V prípade, že nám chcete knihy darovať – nepotrebujeme žiaden zoznam – radi si vezmeme všetky knihy, ktoré už nechcete. Stačí nás kontaktovať ( na čísle 0918 656 488, alebo email ciernenabielom@gmail.com ) a my si pre knihy radi prídeme, ak sa dohodneme na tom, kde si ich môžeme prevziať. Bohužiaľ na východ nechodíme, ale stredné a západné Slovensko navštevujeme. Ak nám chcete zaslať nejaké knižky poštou na vlastné náklady, môžete tak učiniť na adresu :

Lukáš Cabala

Opatovská 156

Trenčín 911 01

Ak chcete, aby sme vám za vami darované knihy preplatili poštovné – najskôr nám napíšte na email: ciernenabielom@gmail.com, aby sme vedeli o aké množstvo kníh ide a aby sme vedeli, že máme čakať balík s dobierkou. Prípadne ak nám chcete knižky do Trenčína doviezť – informujte nás na email ciernenabielom@gmail.com , alebo na tel. čísle 0918 656 488.

Ďalšie informácie ...
top
vrch stránky© 2019 ČierneNaBielom | Váš online antikvariát