ciernenabielom.sk

process

Zoznamy ...


Knihy, poštovné zdarma

Facebook Čierne na Bielom Instagram Čierne na Bielom
Výkup kníh

Ak máte nejaké knižky, ktoré by ste nám chceli predať prosím zašlite nám ich zoznam na email ciernenabielom@gmail.com.  V zozname stačí uviesť meno autora, názov knihy a opis prípadných   poškodení ( najlepšie aj Váš návrh cien ). Prípadne stačí odfotiť knižky priamo v polici (nie každú zlvlášť), tak, aby sme vedeli prečítať názvy na chrbtoch kníh. Nesmiete sa hnevať keď si vyberieme málo, alebo nič. Musíme myslieť ekonomicky, aby sme ako antikvariát prežili a nemôžme nakupovať knihy, ktorých máme veľa a nepredávajú sa. V mailovej správe prosím uveďte v akom meste sa knihy nachádzajú.

Darovanie kníh

V   prípade, že nám chcete knihy darovať – nepotrebujeme žiaden zoznam –   radi si vezmeme všetky knihy, ktoré už nechcete. Stačí nás kontaktovať (   na čísle 0918 656 488, alebo email ciernenabielom@gmail.com ) a my si pre knihy radi prídeme, ak sa dohodneme na tom, kde si ich   môžeme prevziať. Bohužiaľ, nie všade vieme prísť. Ak nám chcete zaslať   nejaké knižky poštou na vlastné náklady, môžete tak učiniť na adresu :

Lukáš Cabala
Opatovská 156
Trenčín 911 01

Ak chcete, aby sme vám za vami darované knihy preplatili poštovné – najskôr nám napíšte na email: ciernenabielom@gmail.com,   aby sme vedeli o aké množstvo kníh ide a aby sme vedeli, že máme čakať   balík s dobierkou. Prípadne ak nám chcete knižky do Trenčína doviezť –   informujte nás na email ciernenabielom@gmail.com , alebo na tel. čísle 0918 656 488.


   

 
▪ PODPORA

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou pomocou formulára alebo na telefónnom čísle:
+421 918 656 488

Antikvariát Čierne na Bielom
 

© 2022 ČIERNE NA BIELOM

web by niw.sk

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu súhlasíte s ich používaním. Viac info Ďalšie informácie