Čierne Na Bielom

Marec - mesiac kníh - SÚŤAŽ

Marec - mesiac knihy

 

  Premenujme si to na: „Marec – mesiac kníh“

 

    Minulý rok v lete sme započali tradíciu Miss poetika Čierne na bielom. Rozhodli sme sa podobný zvyk vytvoriť aj pre mesiac marec, ktorý by v kníhkupectvách a antikvariátoch mal byť podčiarknutý hrubou čiarou, keďže je to sviatok kníh.

 

    Tohtoročný marec vyhlasujeme súťaž ,,Knižny kútik“.

 

    Od prvého až po posledný marcový deň nám môžete zasielať fotky SVOJICH knižných kútikov, poličiek, zátiší, vašich osobných knižníc. Skrátka - vaše vzácne miesta vyhradené pre tie najosobnejšie, najmilovanejšie knihy. Originalite sa medze nekladú. Postava – osoba na fotke nehrá pri vyhodnocovaní rolu. To znamená, že na fotke nemusíte byť – nechajte vyniknúť svoju poličku. Na rozdiel od Miss poetika sa do tejto súťaže môžu zapojiť aj muži. Jedna osoba môže zaslať len jednu fotku, počas mesiaca ju nemôže meniť, respektíve nemôže nám ponúkať inú, aby sme ju vymenili..

 

    Fotky budeme po celý marec postupne (tak ako nám budú prichádzať na email ciernenabielom@gmail.com) uverejňovať na našej facebookovej stránke, kde ich môžu ostatní obdivovať. Opäť nepôjde o lajkovaciu súťaž - víťazov vyberieme my – my ako sponzori súťaže :)

 

   Ceny budú takéto:

 

  1. cena: Nákup v hodnote 30€ v našom antikvariáte
  2. cena: Nákup v hodnote 20€ v našom antikvariáte
  3. cena: Nákup v hodnote 10€ v našom antikvariáte
  4. cena: Nákup v hodnote 10€ v našom antikvariáte
  5. cena: Nákup v hodnote 10€ v našom antikvariáte

 

Áno – ocenení budú piati. Bolo by dobré, keby na fotkách bolo možné rozoznať o aké knihy ide, ale nie je to podmienkou.

 

Vyhodnotenie bude známe začiatkom apríla. Fotky sa budú prijímať od 1. marca do polnoci posledného marcového dňa. Či pošlete fotku na začiatku marca, v strede a či na konci – nemá to vplyv na hodnotenie, keďže víťazov vyberieme až po uzavretí prijímania fotiek.

 

Čiňte sa - fotky zasielajte na email ciernenabielom@gmail.com a ak nemáte čas na čítanie - tak aspoň v marci si na to nejaké hodiny vyhraďte.. tak veru ;) Prevetrajte im listy..

 

                                                                                         Lukaš

28.02.2013 | Lukáš Cabala | zobrazené : 6006x
späť
Ďalšie informácie ...
top
vrch stránky© 2018 ČierneNaBielom | Váš online antikvariát