ciernenabielom.sk

process
Zrnková káva Lighthouse Coffee Brazil Cerrado Dulce NY17/18 Fine Cup s našim obrázkom

Zoznamy ...


Knihy, poštovné zdarma

Facebook Čierne na Bielom Instagram Čierne na BielomRodinná firma

17.06.2022


          Viete, že antikvariát www.ciernenabielom.sk je rodinná firma? A keďže sa neradi fotíme, tak sme sa nechali nakresliť. Autorkou obrázku je ilustrátorka Csilla Dózsa. Každého zachytila pri najčastejšej činnosti. Sú tam aj mačky Ashley a Murokami, rovnako kníhkupes a moji synovci (jeden z nich sa mi otvorene vyhráža, že ma neskôr zosadí z vedúcej pozície).

Pred dvanástimi rokmi sme začínali traja a neskôr sa k nám pridala moja sestra. Nemáme v pláne sa rozširovať, expandovať a ani nič podobné. Nesledujeme s panikou medziročné rasty, stačí nám, to tak, ako to je. Nikam sa neženieme, v podkroví máme rozsiahly knižný sklad, fungujeme vo svojom zabehnutom systéme a relaxovať chodíme hlavne do našej tajomnej záhrady, kde rozširujeme miniatúrny les, pozorujeme mravce a ryby v malom jazierku. To sme tak trochu aj my, malé ryby v malom jazierku. A ak nás nezhltne nejaký veľký žralok, budeme tu aj naďalej.

 

Ďakujeme za vašu priazeň! Budeme radi, ak si na našom webe pozriete ponuku, kde máme dlhodobo okolo 37 000 kníh. Osobný odber je možný v Trenčíne, ale objednávky posielame Packetou a poštou kamkoľvek. Ak nakúpite knihy za viac ako 33€ - poštovné zaplatíme za vás. S pozdravom Lukáš Cabala a kolektív antikvariátu Čierne na bielom.

 


Dobrodružstvá Jakuba Šaloma z antikvariátu I. (o magickom vzniku antikvariátu ČnB)

Dobrodružstvá Jakuba Šaloma z antikvariátu II. (o pôvode loga)

Dobrodružstvá Jakuba Šaloma z antikvariátu III. (príbeh z výkupov)

Magický antikvariátizmus (temné sklady Antikvariátu ČnB)

Do antikvariátu sa nechodí na istotu, do antikvariátu sa chodí loviť

Život v antikvariáte
▪ PODPORA

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou pomocou formulára alebo na telefónnom čísle:
+421 918 656 488

Antikvariát Čierne na Bielom
 

© 2022 ČIERNE NA BIELOM

web by niw.sk