ciernenabielom.sk

process
Knižné tričká a tašky

Zoznamy ...


Knihy, poštovné zdarma

Facebook Čierne na Bielom Instagram Čierne na BielomMožnosť odkladania objednaných kníh

09.05.2022


Viete, že v našom antikvariáte ponúkame možnosť odkladania kníh, aby ste si nemuseli každú objednávku nechať posielať zvlášť?

 

Obzvlášť užitočné je to preto, že každý deň do našej ponuky pribudne okolo 200 noviniek, ktoré môžete sledovať na titulke nášho webu. Takáto rezervácia objednaných kníh funguje nasledovne: Objednáte si knižku, do poznámky napíšete: rezervácia – a my vám ju odložíme. Takto to môžete robiť opakovane, až kým celá objednávka nepresiahne hranicu 33€ - od tejto sumy totiž neplatíte poštovné. Po dosiahnutí 33€ vašu rezerváciu automaticky uzavrieme – vyúčtujeme a odošleme. Pre viac otázok nás môžete kontaktovať správou alebo mailom na adresu ciernenabielom@gmail.com – radi odpovieme.

 

Takéto odkladanie však nie je samozrejmosťou a má aj pár ľahko splniteľných podmienok. Napríklad nie je možné z rezervácie rušiť knihy a po automatickom uzavretí rezervácie nie je možné do nej dopĺňať alebo spájať ďalšie objednávky (v takom prípade sa zakladá nová rezervácia). Doba trvania takejto otvorenej rezervácie by nemusela presiahnuť mesiac, ale nič sa nestane, ak sa to o pár dní alebo o týždeň natiahne. Rezerváciu môžete ukončiť aj skôr, ako dosiahnete danú hranicu, ale poštovné zdarma je len pri nákupe nad 33€.

 


Dobrodružstvá Jakuba Šaloma z antikvariátu I. (o magickom vzniku antikvariátu ČnB)

Dobrodružstvá Jakuba Šaloma z antikvariátu II. (o pôvode loga)

Dobrodružstvá Jakuba Šaloma z antikvariátu III. (príbeh z výkupov)

Magický antikvariátizmus (temné sklady Antikvariátu ČnB)

Do antikvariátu sa nechodí na istotu, do antikvariátu sa chodí loviť

Život v antikvariáte
▪ PODPORA

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou pomocou formulára alebo na telefónnom čísle:
+421 918 656 488

Antikvariát Čierne na Bielom
 

© 2023 ČIERNE NA BIELOM

web by niw.sk