ciernenabielom.sk

process

Zoznamy ...


Knihy, poštovné zdarma

Facebook Čierne na Bielom Instagram Čierne na BielomO nás ...

Antikvariát Čierne Na Bielom ( Trenčín ) sa zrodil, aby sa stal útulkom pre opustené knihy a pomohol im nájsť nový domov. Denne, pri sťahovaní ľudí, pri pozostalostiach, pri upratovaní, stratia svoje domovy stovky kníh. Na rozdiel od opustených psov knihy nemajú smutné oči, tak si len ťažko hľadajú nových majiteľov.

Pohľad na odvrhnuté knihy ležiace na smetiskách a v odpadkových kontajneroch, postavil základ myšlienke založiť internetový antikvariát. Našlo v ňom domovskú poličku tisíce kníh a sú tak dostupné ľuďom, ktorí po nich skutočne túžia.

Urobiť dosť miesta a poličiek pre také množstvo kníh je náročné na priestor a čas. Všetky ich však zapísať a postupne nafotiť, aby boli na stránke čo najprehľadnejšie, zaberie večnosť. Mravčie a včelie kolónie by boli hrdé na prácu antikvariátnika.

Čierne na bielom si praje, aby svojím prínosom rozveselilo literárne jazierko na Slovensku, pomohlo čo najviac ľuďom nájsť knihu, ktorá im chýba a pomohlo čo najviac knihám nájsť človeka, ktorý im chýba...

 

▪ PODPORA

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou pomocou formulára alebo na telefónnom čísle:
+421 918 656 488

Antikvariát Čierne na Bielom
 

© 2023 ČIERNE NA BIELOM

web by niw.sk