Čierne Na Bielom

Výkup kníh

Ak máte nejaké knižky, ktoré by ste nám chceli predať prosím zašlite nám ich zoznam na email ciernenabielom@gmail.com. V zozname stačí uviesť meno autora, názov knihy a opis prípadných poškodení ( najlepšie aj Váš návrh cien ). Nesmiete sa hnevať keď si vyberieme málo, alebo nič. Musíme myslieť ekonomicky, aby sme ako antikvariát prežili a nemôžme nakupovať knihy, ktorých máme veľa a nepredávajú sa. V emaily prosím uveďte v akom meste sa knihy nachádzajú.

Darovanie kníh

V prípade, že nám chcete knihy darovať – nepotrebujeme žiaden zoznam – radi si vezmeme všetky knihy, ktoré už nechcete. Stačí nás kontaktovať ( na čísle 0918 656 488, alebo email ciernenabielom@gmail.com ) a my si pre knihy radi prídeme, ak sa dohodneme na tom, kde si ich môžeme prevziať. Bohužiaľ, nie všade vieme prísť. Ak nám chcete zaslať nejaké knižky poštou na vlastné náklady, môžete tak učiniť na adresu :


Lukáš Cabala

Opatovská 156

Trenčín 911 01

Ak chcete, aby sme vám za vami darované knihy preplatili poštovné – najskôr nám napíšte na email: ciernenabielom@gmail.com, aby sme vedeli o aké množstvo kníh ide a aby sme vedeli, že máme čakať balík s dobierkou. Prípadne ak nám chcete knižky do Trenčína doviezť – informujte nás na email ciernenabielom@gmail.com , alebo na tel. čísle 0918 656 488.

Ďalšie informácie ...
top
vrch stránky© 2019 ČierneNaBielom | Váš online antikvariát