Čierne Na Bielom

Miss Poetika 2012 (foto súťaž)

Vyhlasujeme súťaž Miss poetika antikvariátu Čierne na bielom 2012.

 

Súťaž potrvá do konca júla 2012 – teda viac ako mesiac. Víťazka bude vyhlásená začiatkom augusta a výhrou je darčeková poukážka na nákup v našom antikvariáte v hodnote 50€.

 

Niečo k pravidlám a k priebehu súťaže:

 

Zapojiť do súťaže sa môžu všetky ženy – ktoré zašlú nejakú peknú fotku, na ktorej sú s knihou. Tieto fotky zasielajte na email ciernenabielom@gmail.com (prosím nedávajte ich vlastnoručne do našej skupiny na Facebooku – my ich pridáme)

 

Ak nebude z fotky jasne viditeľné o akú knihu ide, tak prosím v emaili s fotkou zašlite aj názov knihy a meno autora knihy, s ktorou ste sa odfotili.

 

Fotky začneme na facebook pridávať, keď sa nám ich zopár nazbiera.

Nepôjde o ,,lajkovaciu“ a ani ,,zdieľaciu“ súťaž. Samozrejme, ak sa Vám nejaké fotky budú páčiť môžete ich kľudne lajkovať, ale výsledok súťaže to neovplyvní.

 

Ako už bolo avizované na facebooku – ťažkú, ale zároveň príjemnú rolu porotcu beriem na seba ja (Lukáš Cabala). Uvedomujem si zodpovednosť a vysokú mieru subjektívnosti, no zdá sa mi to správnejšie ako nejaké nadháňanie hlasov – počet lajkov.

Hlavné kritériá pri výbere víťazky by mali byť nasledovné: literárny vkus demonštrovaný knihou, s ktorou je súťažiaca na fotke, akási poetická krása súťažiacej a atmosféra samotnej fotky.

 

V prípade, ak sa foto súťaž stretne so záujmom, tak by sa mohla stať každoročnou tradíciou. :)

 

Zaslaním fotky (zapojením sa do súťaže) nám dávate zvolenie zverejniť fotku s Vaším menom v našej Facebookovej skupine.


Súťaž bude platná ak sa zúčastní aspoň 10 súťažiacich, ak ich bude menej - tak výhra prepadne a nezíska ju nikto.


Každá súťažiaca môže zaslať len jednu fotku.

 

 

                                                                                  Veľa šťastia!

 

Lukáš CabalaVyhodnotenie Miss poetika 2012:


Miss Poetika antikvariátu Čierne na bielom pre rok 2012 sa stáva Michaela Ivanicova! Čítajúca knihu od Sofi Oksanen - Purge (očista)

Neviem či je to tak dobre zahrané, alebo nevedela, že ju fotia – každopádne pôsobí tam veľmi nenútene. K tomu kvalitná kniha a hlavne tá atmosféra, ktorá mne skutočne pripomína scénu z európskeho alternatívneho filmu. Pre mňa táto fotka vybočuje z rámca. Nemám nič p

roti úsmevom, krátkym sukniam a hlbokým výstrihom :) práve naopak... No toto dievča je krásne aj tak... Začítané, cestujúce, zamotané v knihe. Som veľmi zvedavý aké knihy si v rámci tých 50€ Michaela vyberie. :)

Chcel by som aspoň slovne oceniť výborné nápady ako posteľ na lúke, okno medzi knihami, útek do divočiny – ktorý mne bol veľmi sympatický a tiež ten atraktívny tieň vo vetre.

Veľmi sa mi páčili aj čiernobiela spiaca Romana a tiež Zuzana H. v tom prostredí, kde to vyzerá ako na návšteve u hobbitov :)
No – takto by som mohol pokračovať cez ďalšie a ďalšie fotky. Som veľmi rád a vďačný, že sa Vás zúčastnilo viac ako 50. Každú fotku/účasť si vážim. Tak hádam si to o rok zopakujeme.

Ako som už pri vyhlásení napísal – vyhodnotenie súťaže je veľmi subjektívne a už tu bolo pár urazených chlapcov, ktorých favoritky sa nedostali do TOP 15, tak týmto a podobným urazeným, sklamaným, naštvaným a neviem akým odkazujem tento link:

http://www.ciernenabielom.sk/zaner/darcekove-poukazky/162/

Je to odkaz na darčekové poukážky, ktoré sa na našej stránke dajú zakúpiť. To znamená, že ak Vaša favoritka, frajerka, platonická láska, sestra, vnučka nezvíťazila – tak máte to vo svojich rukách. Nemusíte tu písať kritiku koho by ste vybrali, kto mal vyhrať podľa Vás – tiež sa môžete zahrať na porotcu a odmeniť svoju miss – tým, že jej zakúpite podobnú darčekovú poukážku :)


Ešte slovo k tomu kto mal počas toho mesiaca postupne u mňa prvé miesto :)
Na začiatku a veľmi dlho to bola Miriam s Lotou vo Weimare – uvedomoval som si, že by som zato zinkasoval kritiku od puritánov, no ak by som nakoniec cítil, že ona je v mojich očiach zo všetkých fotiek najlepšia – dal by som jej výhru. Neskôr prišla Dominika s útekom do divočiny a a kúsok potom tieň od Wejax – tieto dve fotky v tom čase bojovali o prvenstvo. A vo finále posledných súťažních dní som mal práve Dominiku z divočiny a Michaelu vo vlaku. Ako som sa rozhodol – už viete...

Vďaka ešte raz za účasť všetkým poetickým slečnám :)

21.06.2012 | Lukáš Cabala | zobrazené : 3499x
späť
Ďalšie informácie ...
top
vrch stránky© 2018 ČierneNaBielom | Váš online antikvariát